Demirdokum Kombi Müşteri Hizmetleri

Arıza Bakım Acil Destek

0212 422 60 76 Biz Arayalım

Demirdöküm Kombi Servisi

Ortam ısıtma ve sıcak su ihtiyaçları için kullanılan kombi ve kazan sistemlerinde arıza mevzubahis olduğunda sorun teşkil etmesi keyifsiz bir durumdur. Su damlatan veya sızdıran, sıcak su üretmeyen, kalorifer radyatörlerini yeterli düzeyde ısıtmayan kombi veya kazanlar günlük yaşamı bir miktar olumsuz etkileyebilir. Demirdöküm Kombi arıza nedenleri oluşumunu irdelediğimizde cihazın hemen her gün durmadan çalıştırılması ve hızlı yıpranmasının etkisini görebiliriz.

Basit olan birtakım Demirdöküm kombi arıza hataları bireysel olarak düzeltilebilir. Ancak tavsiyemiz bu küçük sorunların kaynağını bulabilmek için öncelikle Demirdöküm Kombi Servisi acil destek için 0212 422 60 76 numaralı gsm hattında ulaşarak bilgi almanız ve gerekli gördüğünüz takdirde teknik servis kaydı bırakmanız olacaktır. Basit kombi arızaları tamir, revizyon işlemleri genellikle ekonomik olarak çözülebilmektedir. Kombide arıza ortaya çıktığında tamiri ile birlikte genel bakımı da yaptırılmalıdır.

Demirdöküm Kombi Servisi, bölgenizde faaliyet gösteren teknik servislerden biridir. Teknik kadro, müşteri ilişkileri, tamir atölyesi ve yönetim departmanlarından oluşan şeffaf bir yapıya sahiptir. İşletmemizde her türlü probleminizi her an ulaşabileceğiniz konu ile ilgili yetkililerimiz çözüme kavuşturacaktır.

Bir çok dayanıklı tüketim ürünü tamirattan ziyade değişim ile yenilendiğinden servis desteğine ihtiyaç duyulmamakta fakat bu durum kombi ve kazanlar için pek geçerli bir durum değildir. Sebebi ise hem yeni kombi maliyetleri hem de kurulum maliyetlerinin yüksek olması ile ilgilidir.

Demirdöküm Kombi Servisi

Garantili Servis

Servisimiz dahilinde montajı yapılan yeni parçaların tümü 1 yıl garanti kapsamındadır.

Deneyimli Ekip

Profesyonel ekibimiz Demirdöküm kombilerdeki arızalarda yılların deneyimine sahip.

Mutlu Müşteriler

Önce müşteri memnuniyeti! Servis öncesi ve sonrası memnun kalmanız için tam destek.

Tecrübe Geçmişi

Kombi servisi olarak 18 yıllık tecrübemize güveniyoruz. Her gün sizinle büyüyoruz.

ACİL SERVİSE Mİ İHTİYACINIZ VAR?