Demirdöküm Servis İletişim

Demirdöküm Klima Servis

0212 422 60 76 Sizi Arayalım

Demirdöküm Klima Servisi

Bir yaz mevsimi düşün nem oranı maksimumlarda, oturduğun yerde ıslanıyorsun tepeden tırnağa yapış yapış oluyorsun. Duşa girip çıkmaktan sıkılıp yoruluyorsun. Kışın ısıtan klimanın kar yağdığında neden çalışmadığını anlayamıyorsun. Bilsen ki satarlarken sana ısıtma sounu yaratan "defrost" dedikleri nedir ? anlatmamışlar. Öfkeleniyosun ama nafile iş işten geçmiş. Yaşam alanında kullandığın bir de kliman var ki sorma, düşman başına derler ya o cinsten. Kendini soğutmaktan aciz bu klima kendisini tamir edebilecek usta elleri muhtaç, onarılmayı bekliyor.

Klimaların yaygın arızaları ve onarımları ile ilgili kısa bilgiler;
Klimalar ile ilgili dümyada büyük bir pazar olduğu aşikardır. Hem üreticiler açısından hem de tamir onarım işlemleri açısında büyük bir pazara sahip olan klimalar genel olarak dar zaman arakıklarında kullanıldıklarında bakımları konusundan bakıldığında ihmal olasılıkları yüksek olan demirbaşlar arasında yer almaktadır. Her gün yenilenen teknoloji ve iletişimin üst düzeye erişmesi de bu pazarı kullanım ve rekabet açısından zor bir parkur haline dönüştürmüştür.
Klima soğutmuyor, klimam ısıtmıyor, klima ortamı yeterince soğutmuyor. Yaz sıcaklıklarının maksimum seviyeye çıktığında nem oranı da yükseldiğinde ortaya çıkabilecek bir sorundur. Bu durumda arızaya atıfta bulunmadan önce yapılması gerekenlerin neler olduğunu ve uygulanması gerektiğini unutmayalım. Her şeyden evvel bilinmesi gereken çok yorduğumuz bu cihazların bakımlarını yaptırıyor muyuz ? Başlangıcımız bu olursa sonrasındaki aşamalar daha etkin ve doğru sonuca ulaşmamızı sağlayacaktır. Unutmayın ki bakımsız bir klimadaki basit bir filtre dahi soğutmayı yüzde elliye kadar azaltabilmektedir. Bu haldeki bakımsız bir klimadan soğutma görevinde başarı beklememiz çok doğru olmayacaktır.

Demirdöküm Klima Servis yaz aylarının sıcağında serinlik kaybetmeyin, kış soğuğunda yolda kalmayın. Hepimiz aynı yoldayız, aynı havayı soluyoruz ve ihtiyaçlar sonsuzken kaynaklarımız belli. Havanın boğucu sıcağında çalışmayan bir klimadan kurtulmanın önemini biliyoruz. Biz size gerçek hizmet, gerçek memnuniyet için buradayız ve sizler için klima servis hizmetinden maksimum memnuniyet odaklı kullanmış olduğunuz Demirdöküm markalı cihazlarda kaliteli çözümler sunuyoruz.

Arıza vuku bulması halinde öncelikle mutlaka klimanızı tamir ettirmeyi düşünün rumunda tamirata veya bakıma ihtiyaç duyabilirsiniz. Sıcak mevisde özellikle yaşlı, bebek ya da hasta insanlarımızın zora girmesine engel olamk adına mutlaka uzmanında profesyonel klima servis hizmet desteği alın. Kadromuz size her türlü lojistik ve yedek parça ile hizmeti zamanında verecek kapasitededir. Sizlere verebileceklerimiz ve sizin bekletilerinizi rasyonel olarak düşündüğümüzde ;
Güleryüzlü, hızlı, profesyonel hizmet.
Tamir arkası gizli masraf yansımaları.
Bütün hizmetlerimizin ve değişen yedek parçanın garantisi.
Tün arıza durumlarında destek hizmeti.
Klima değişiminde keşif destek hizmeti.

Demirdöküm Klima Bakım

İhtiyacımız mı var ? Klasik tavsiyeler arasında bulunan; bakımını yaptır klima ömrünüz uzasın telkinlerine ek olarak neler verebiliriz açıklamaya çalışalım. Öncelikle klima montajınızın doğru yapılmış olaması gereklidir kontrollerinizi mutlaka yaptırın. Değişen yedek parçanın orjinalliği ve işlevselliği büyük etkendir. Son olarak bakımlarınızı yılda 2 defa olmak kaydıyla yaptırın. Sonunda klimanızı ömrü gerçekten uzayacak ve beklenmedik arızaların ve gereksiz masrafların önüne geçecektir. Klima tamir bakım ve montaj işlemlerinin keşif teşhileri iyi incelenmelidir. Klima sistem aksamlarıyla ilgili servis hizmet işlemlerinde belirli kurallar ve işlem zamanları vardır. Klima bakımı için bu konuay baktığımızda zaman emek maliyet hesaplarının nedenleriyle ilgili de fikir vermiş olabiliriz. Normal şartlar altında basit bir klima bakım teşhisinde harcanan zaman ; Klima sisteminin görsel olarak incelenmesi : 5 dakika, elektrik güç kaynağı kontrolü: 3 dakika, klima çalışma modlar ve gösterge kontroller: 5 dakika, ısıtma soğutma sıcaklık parametrelerinin klimanın çıkış kuralları norm ile karşılaştırılması - 5 dakika, klima drenaj hortum sistemi kontrolleri: 7 dakika, klima gazı sızıntıları kontrolleri: 5 dakika, split klima sistem iç ünite mekanik bakımı filtrelerinin, iç ünite fanlarının ve klima dış ünitelerinin temizliği: 40 dakikadır. Hizmet İşleyişimiz ve Fiyatlandırma; sizlerin servis çözüm destek talebinize bağlı olarak iş emri formunuz oluşturulur. Form oluşturuldukrtan sonraki aşama yerinde ziyaret ve teşhis tespit ve bakım onarım sıralaması ile yürüyen bir zincir oluşur. Onaysız işlem yapılmaz, seğiştirilmesi gereken yedek parça kanunlar çerçevesinde garanti altına alınır. Sizin tarafınızdan herhangi bir neden ile İşlemler ile ilgili onay gelmez ise güncel servis hizmet bedeli alınır. İşlem yürütülmesi onaylanır ve hizmet kabul edilirse yerinde tespit edilen fiyatlandırmayla hizmet tamamlanır ve faturası tahakkuk ettirilir.

Demirdöküm Klima Servis taleplerinize 0212 422 60 76 numaralı çözüm merkezimizden acil servis kaydı oluşturarak uzman hizmetimizi alabilirsiniz.

Demirdöküm Klima Servis

Garantili Klima Servisi

Servisimiz tarafından verilen hizmet ve değişen yedek parça 1 yıl garantilidir.

Deneyimli Uzman Kadro

Profesyonel ekibimiz Demirdöküm Klima arızalarında da yılların deneyimine sahip.

Memnuniyet Odaklı Hizmet

Önce müşteri memnuniyeti! Servis öncesi ve sonrası memnun kalmanız için tam destek.

Yılların Deneyimi

Klima servisi hizmeti için mutlaka tecrübe arayın. Size yılların deneyimi ile uzman hizmet veriyoruz.

AİRFEL KLİMA SERVİSi Mİ ARIYORSUNUZ?